5 tipů, jak můžete využít přenosný stan od TENTino.cz

Možná uvažujete nad koupí přenosného párty stanu, ale nejste si jistí, zda se vyplatí do něj investovat a zda jej dostatečně využijete. Je třeba podotknout, že skutečně kvalitní stan tohoto typu má velmi široké spektrum využití a dlouhou životnost – i pokud tedy nyní přímo nevidíte příští příležitost, kdy byste ho mohli rozložit, nepochybujte, že přijde a že se vám tento praktický výrobek bude velice hodit. Půjčit ho navíc můžete i své rodině či známým a pomoci jim tak s organizací jejich párty nebo oslavy. Pro představu níže uvádíme pouze některé ze situací, kdy oceníte, že jste koupi nakonec uskutečnili.

  1. Svatba a svatební párty

Jasná volba pro využití nějakého typu přístřeší je venkovní svatba – déšť uprostřed rozjeté párty či svatebního obřadu je noční můrou každé nevěsty. Vyberete si při organizaci svatby s menším počtem hostů i dlouhým seznamem všech přátel a příbuzných; když toužíte po klasické elegantní zahradní svatbě i při avantgardní a uvolněné akci, kde se lidé budou především smát a bavit a vše bude hýřit barvami. Párty stany jsou velmi flexibilní a rozpočtově vás oproti jiným variantám rozhodně nezruinují.

  1. Zahradní oslavy narozenin

Jarní, letní nebo podzimní narozeniny? Pokud je počasí alespoň trochu přijatelné, prostředí zahrady, sadu nebo louky může dodat oslavě určitou uvolněnost a jedinečnou atmosféru. Stany rychle postavíte a následně zase snadno složíte a schováte, úklid se tímto tedy ještě více zefektivní – zvolíte-li ten správný typ konstrukce. Ideální pro akci střední velikosti bude například nůžkový párty stan 6 x 3 m. Dvojnásob uvedené platí pro dětské oslavy, kdy venku děti mohou volně běhat a nehrozí, že váš dům nebo jiný prostor bude po skončení vypadat jako po odpálení výbušniny.

  1. Výstavy a trhy

Chcete-li vy nebo někdo z vaší rodiny navštívit veletrh nebo výstavu a ukázat svou práci veřejnosti, je ideální s sebou vzít přenosný stan a udělat z něj svůj dočasný obchodní prostor. Pevná podlaha výstavních hal přitom není problém, stan můžete namísto zabudování do země zatížit pytli s pískem. Vytvoříte tak jednoduché a příjemné prostředí, které vás bude reprezentovat a kde se můžete setkat se svými potenciálními zákazníky. Pro tyto účely lze doporučit stan menších rozměrů – třeba nůžkový stan 3 x 3 m profi. Garantujeme, že budete působit jako profesionál a při správném výběru vyniknete mezi ostatními.

  1. Větší návštěvy

Máte malý dům, ale velkou zahradu, a chystáte se pozvat více lidí na oběd, večeři anebo odpolední kávu? Udělejte dojem tím, že vše přesunete ven a stoly umístíte v příjemném prostředí stanu. Nemusíte se tak tísnit v menším prostoru a nemusíte se obávat ani momentální nepřízně počasí. Hosté budou mít pocit, že i pro relativně menší akci jste si s přípravou dali záležet, ale nebudou ani tušit, že rozložení stanu vám zabralo pouze krátkou chvíli. Menší obydlí tedy již nebude problém a i větší počet hostů se u vás bude cítit skvěle a rádi se k vám budou vracet. Zkuste třeba párty stan 4 x 4 m.

  1. Prosté posezení v každém počasí

Když váš přenosný přístřešek rozbalíte kvůli hostům, proč to občas neudělat i kvůli sobě? Atmosférické posezení na zahradě za lehkého letního deště nebo stín pro parný a slunečný den mohou být skvělým oživením vašich víkendů a dnů volna. Zejména rodiny s dětmi, které chtějí být neustále na čerstvém vzduchu, tuto možnost velmi ocení. Párty stan se může stát vaším novým oblíbeným místem pro trávení společného času, aniž byste museli opustit pozemek u svého vlastního domu. A po dni s celou rodinou můžete se svou polovičkou navázat večerním pozorováním hvězd a sklenkou vína ve světle několika svíček.

Více informací najdete na webu TENTino.cz.