Vydavatelství RF Hobby přichází 27. června na trh s novým časopisem pro děti!

Nový dvouměsíčník je zaměřený na předškolní děti a malé školáky. Časopis na svých 72 stranách nabízí nepřeberné množství inspirace pro rodiče, jak zabavit své potomky a nabízí návody na výrobu, kreativní tvoření, zábavné nápady na hry doma i venku a výtvarné aktivity s dětmi. Časopis je doplněn přílohou z tvrdého papíru se šablonami a materiálem k vystřihování.

V novém dvouměsíčníku Šikulkovo tvoření najdete návody na výrobky z papíru, modelíny, přírodnin, návody na recyvěci, senzory play, spoustu nápadů na hravé učení, na aktivity doma i venku v přírodě… Čísla vydání budou vždy doplněna obsahem podle aktuálního ročního období, obsah bude tedy vždy připraven pro okamžitou realizaci všech návodů a vy tedy můžete ihned začít tvořit a užívat si skvělé chvíle s dětmi.

„Naše redaktorky všechny návody na výrobky i aktivity osobně se svými šikovnými dětmi vyzkoušely a na vlastní kůži se přesvědčily, že jsou pro malé šikulky zábavné a že si je neskutečně užívají! Články a návody na tvoření jsou originální, fotografie autentické přímo z praktického tvoření s dětmi. Můžeme tedy bez váhaní říct, že náš nový časopis byl testován na dětech 😊“ říká ředitelka distribuce a marketingu Ivana Přibyslavská. 

Nový dvouměsíčník je připraven naplnit nadcházející prázdninové měsíce zábavou a tvořením, které bude bavit nejen malé šikulky, ale rozhodně i dospěláky! 

Časopis je již připraven i s možností předplatného a k dostání bude i v elektronické formě s částečnou možností tisku.