Skvělý svatební dar je ložní povlečení od Stanex.cz

Výběr svatebního daru může být oříškem, zejména když nemáte předem daný seznam, ze kterého můžete vybírat, anebo nevěstu a ženicha příliš neznáte. Kromě toho může být náročné odhadnout i částku, kterou chcete a kterou byste měli do daru investovat.

Jistě, vždy můžete předat obálku s peněžním obnosem, to není nic nevhodného, avšak také nic osobního a prokazuje to určitou lenost a možná přílišnou praktičnost.

Jsou tu totiž stále věci, které se dají pořídit takřka pro každého, jsou hodnotné a s největší pravděpodobností potěší. A když ne, alespoň bude zjevná vaše snaha.

Nezapomenutelný zážitek

Samozřejmě tím nemyslíme hned seskok padákem nebo podobnou adrenalinovou záležitost. Volte něco, co pravděpodobně osloví nejširší spektrum lidí.

Populární jsou například masáže, degustační večeře, ochutnávky vína anebo třeba vstup do vířivky či sauny. Když si nejste jisti, nevolili bychom nějaké delší pobyty či velmi specifické akce, tím se bohužel nemusíte vůbec zavděčit a může to způsobit poměrně trapnou situaci na obou stranách.

Je tedy lepší obdarovat něčím zdánlivě nudným a běžným, pro novomanžele beztak bude nejdůležitější společně strávený čas.

Poukaz pro konkrétní obchod

Tento dar leží někde mezi peněžitým darem a konkrétní věcí. Hodí se pro situace, kdy víte, co by zhruba manželský pár mohl chtít a potřebovat, ale netroufáte si vybrat určitý kus. Další variantou samozřejmě je, že víte, kde pravidelně nakupují, a že tedy jistě danou částku dobře využijí. Nicméně se zaměřte spíš na obchody, které nejsou vysloveně základním spotřebním zbožím.

Není tedy nejspíš vhodné dávat například poukaz do supermarketu anebo na pohonné hmoty, vybírejte o něco elegantnější varianty. Na druhou stranu však určitě nemusí jít o luxusní podniky.

Výbava do domácnosti

Klasickou volbou je příspěvek do výbavy. Zde se sice šlápnout vedle dá, avšak na trhu je dostatek relativně univerzálních věcí z tohoto sortimentu, a tak bychom se toho na vašem místě tolik nebáli. Standardem je nádobí, dekorace a samozřejmě také kvalitní lůžkoviny a příbuzné zboží.

Kvalitními přikrývkami a polštáři anebo pěkným ložním povlečením rozhodně neuděláte chybu, protože pro tyto věci se zkrátka najde využití téměř vždy. Jen si dejte pozor na divoké vzory a barvy, pokud nejdete přímo na jistotu, protože znáte domácnost páru.

Spolehlivý prodejce Stanex

Výběr si můžete usnadnit už i tím, že navštívíte prověřeného prodejce. Takovým je česká firma Stanex, která šije doplňky pro pohodlný spánek od polštářů přes ložní povlečení až po deky. Výrobky, které nabízí, jsou na vysoké úrovni, a vybere si zde více či méně náročný zákazník. Tradiční svatební dar v podobě kvalitních lůžkovin se tedy přímo nabízí. Prohlédněte si nabídku této firmy a uvidíte sami na e-shop Stanex.cz.